Üye Listesi

1-TUĞÇE KARAGÖZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

2-HANDENUR GEZEGEN(Sağlık Yüksekokulu)

3-CEMRE SEVİMLİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

4-ALİ BULUT YILMAZ(Ziraat Fakültesi)

5-YAVUZ SELİM BİTMEZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

6-MİNE KORKMAZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

7-HAKAN DAĞLAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

8-NURSİNEM AVCI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

9-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

10-EMRAH YALÇINTAŞ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

11-HAMZA ÖZTÜRK(Tıp Fakültesi)

12-ÇAĞLA BEKTAŞ(Tıp Fakültesi)

13-NURCAN UZAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

14-NEZAKET SABIR(Tıp Fakültesi)

15-ALEYNA ALBAYRAK(Tıp Fakültesi)

16-MEHMET GÖKHAN KÜRKLÜ(Veteriner Fakültesi)

17-ÜMMÜHAN SOYLU(Tıp Fakültesi)

18-CEREN ERASLAN(Sağlık Yüksekokulu)

19-MEHMET BURAK YILMAZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

20-DOĞAN ERDEVİREN(Veteriner Fakültesi)

21-ELİF GÜREL(Sağlık Yüksekokulu)

22-SONGÜL AKMAN(Sağlık Yüksekokulu)

23-ENFAL ÇAKMAK(Tıp Fakültesi)

24-DENİZ DEMİR(Tıp Fakültesi)

25-RECEP TUNÇ(Tıp Fakültesi)

26-SEMANUR DEMİREL(Tıp Fakültesi)

27-UMUT TERECİ(Veteriner Fakültesi)

28-ŞEVVAL ÖZTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

29-MOHAMMAD RAHMANI(Tıp Fakültesi)

30-BÜŞRA ÖZTÜRK(Tıp Fakültesi)

31-ŞEYMA DOĞAN(Tıp Fakültesi)

32-GİZEMNUR KOÇALAY(İlahiyat Fakültesi)

33-MERVE GÜLCÜ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

34-EYLEM ERZİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

35-DAMLA BARAN(Sağlık Yüksekokulu)

36-SİBEL DALMIŞ(Sağlık Yüksekokulu)

37-SÜMEYYE BEKŞEN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

38-MEHMET OKUŞLU(İlahiyat Fakültesi)

39-AHMET ZAHİT KAAN(Tıp Fakültesi)

40-RUMEYSA VİLDAN ÇAKI(İlahiyat Fakültesi)

41-ŞAFAK ŞAHİN(Tıp Fakültesi)

42-YUNUS ÇELİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

43-MEHTAP UÇUM(Tıp Fakültesi)

44-EBRU SEVİNÇ(Ziraat Fakültesi)

45-SERHAT KANSOY(Ziraat Fakültesi)

46-CANSU GÖÇER(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

47-HÜSEYİN EMRE ARSLAN(Tıp Fakültesi)

48-ULVİYE TEZİN(Sağlık Yüksekokulu)

49-BUSE NUR DOMRUK(Sağlık Yüksekokulu)

50-EBRU GÖKÇE(Tıp Fakültesi)

51-MÜGE YAYAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

52-MUHAMMET ALİ DÜZYOL(İlahiyat Fakültesi)

53-SABİHA İLHAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

54-ŞEYDA TÜRK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

55-SÜMEYYE DEMİREL(İlahiyat Fakültesi)

56-UMUT KESKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

57-ASUMAN KÖROĞLU(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)

58-YUNUS EMRE GÖKDELİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

59-HİLAL KARATAŞ(Muratlı Meslek Yüksekokulu)

60-BURCU GÜMÜŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

61-İLKER ARALIOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

62-OKTAY CANDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

63-BÜŞRA ŞAHİN(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

64-BEYZA AKIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

65-ŞEFİKA TAŞTEMÜR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

66-RAMAZAN TUZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

67-ŞEYMA UZUNAY(Sağlık Yüksekokulu)

68-ÖZGÜR DENİZ ÖZKAYA(Sağlık Yüksekokulu)

69-TENZİLE ALBAYRAK(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

70-ZUHAL KILIÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

71-ARZU UZUN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

72-ŞEYMA PEHLİVAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

73-UĞUR ÇALIŞKAN(Ziraat Fakültesi)

74-HİLMİ GÜRKAN AKSOY(Ziraat Fakültesi)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:116